Sprowadźmy Beckhama do Lecha Poznań!

21.12.2010 12:00
David Beckham w barwach Los Angeles Galaxy

David Beckham w barwach Los Angeles Galaxy (Fot. Gus Ruelas AP)

David Beckham koniecznie chce wrócić do Europy i koniecznie nie do Milanu. Jako że mamy w Polsce tylko jedną drużynę, która bije się na arenie międzynarodowej i że wbrew temu, co mówią złośliwi kibice niektórych zespołów Poznań zdecydowanie leży w Europie... No właśnie. Dlaczego Becks nie miałby grać w Lechu?

Mało tego, na samym zastanawianiu się nad takim scenariuszem nie poprzestaliśmy. Napisaliśmy do angielskiego piłkarza maila.

Drogi Panie Beckham,

Słyszeliśmy, że w czasie przerwy w rozgrywkach MLS zamierza Pan grać w Europie. Gdybyśmy byli Panem, wybralibyśmy Milan, ale jak nie to nie. Jeśli zaś nie Milan, to szczerze polecamy Panu drużynę Lecha Poznań. To polski zespół socce... piłki nożnej, który właśnie doszedł do 1/16 finału Ligi Europejskiej (taki Puchar UEFA, tyle że z dłuższą nazwą. Zresztą, wiele się zmieniło od kiedy był Pan ostatni raz w Europie. Mamy już nawet śnieg. Całe mnóstwo śniegu).

Następnym rywalem Lecha w LE będzie Sporting Braga. Nie, to nie nazwa sportowego samochodu. Jeśli poznaniacy ich przejdą, zmierzą się z Liverpoolem, tym właśnie Liverpoolem, Panie Manchester United. Oprócz niewątpliwych futbolowych atrakcji, możemy Pana również zapewnić, że w Poznaniu spotka Pan wreszcie prawdziwych kibiców piłkarskich. Jako dowód na nasze słowa, przesyłamy Panu to...

Szukanie kibiców po całej Kalifornii musi być dla pana niezwykle uciążliwe.

Pensja w Polsce może i nie będzie szokująca... a raczej pewnie będzie. Zapewne więcej pieniądzy nosi Pan przy sobie jako drobne. Jednak będzie Pan mógł wreszcie pokazać się światu w prestiżowych europejskich pojedynkach. Eurowizja się nie liczy. I jeśli naprawdę myśli Pan, że Poznań to kompletny piłkarski zaścianek, gdzie zjadamy swoich piłkarzy po kiepskich występach, to musi Pan wiedzieć, że obecnie trenerem Lecha jest Jose Maria Bakero - w latach 90. gwiazda Barcelony, z którą wygrał w roku 1992 Puchar Europy. Pan grał jeszcze w tym czasie w zespołach juniorskich MU.

Prosimy o rozważenie tej propozycji i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź,

Z Czuba.pl

Jeśli jutro w dziale ''Plotki transferowe'' dowolnego serwisu internetowego przeczytacie artykuły o tytule ''Bekcham w Lechu Poznań?'', jeszcze się nie cieszcie. Będzie to oznaczało wyłącznie, że ktoś przeczytał tego maila, a dzielni polscy dziennikarze jak zwykle to podchwycili i zrobili z tego newsa. Oczywiście o jakichkolwiek ewentualnych postępach w przekonywaniu Davida będziemy Was informować na bieżąco.

Wyraz solidarności z naszą akcją możecie dać wklejając to zdjęcie...

David Beckham w Lechu Poznań

...na swojego bloga, profil na Facebooku czy robiąc z niego wlepki lub koszulki. W jedności siła!

ŁM

Skomentuj:
Sprowadźmy Beckhama do Lecha Poznań!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX