Czego jeszcze może dokonać w tym sezonie Chelsea?

24.08.2010 12:00
Ancelotti i Drogba

Ancelotti i Drogba (Fot. DYLAN MARTINEZ REUTERS)

The Blues zaskoczyli nawet najstarszych szkockich górali. W pierwszych dwóch kolejkach Premier League rozbili Wigan Athletic i West Bromwich Albion po 6:0, sprawiając, że być może najefektowniejszy start sezonu w dziejach angielskiej ekstraklasy stał się faktem. Co jeszcze może zrobić Chelsea, żeby nas zadziwić w tym sezonie?

Spaść z Premier League

Chelsea to aktualny mistrz tej ligi, do tego wygrał dwa pierwsze mecze i ma po nich bilans bramkowy 12:0. Wygrać w tej sytuacji Premier League to naprawdę żadne osiągnięcie. Spaść mając w składzie Benayouna, Kalou, Drogbę, Cecha, Terry`ego, Essiena, Anelkę, Ashleya Cole`a, Lamparda i Maloudę będzie dopiero wyczynem.

Zaprowadzić pokój na świecie

Istnieje szansa, że tak rozstrzelana i tak skuteczna Chelsea na tyle zawstydzi cały glob, że już nikt nigdy nie będzie na nim strzelał.

Wygrać Ekstraklasę

To, wbrew pozorom, nie jest wcale takie proste. Raz, że The Blues są klubem angielskim i nie zostali zgłoszeni przed tym sezonem do rozgrywek naszej ligi, a dwa, że w Premier League gra się w piłkę, z kolei w Ekstraklasie gra się... w Ekstraklasę. To mógłby być dla londyńskich gwiazd nie lada szok.

Zlikwidować czarne plamy na Słońcu

Bo strasznie nam przeszkadzają w pisaniu tekstów. Wszędzie widzimy w nich przez nie czarne luki, białe plamy i czarne konie. Oraz inne Blackpool.

Napisać przebój o próbie gwałtu dnia

A dlaczego by nie? Przecież chyba każdy może to zrobić.

Kupić Sebastiana Milę

W tym wypadku akurat zdobycie mistrzostwa Premier League stałoby się już pewnego rodzaju osiągnięciem.

Przejąć organizację Euro 2012

Mają już stadion, mają drogi dojazdowe, mają też Anelkę, dla którego mogłaby to być jedyna szansa, żeby jeszcze zagrać w kadrze Francji.

ŁM

Skomentuj:
Czego jeszcze może dokonać w tym sezonie Chelsea?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX