Sport.pl

Mamy Miss Trybun Mundialu!

Po miesiącu nieustannej obserwacji trybun, wielu wewnątrzredakcyjnych kłótniach i dziesiątkach tysięcy głosów najładniejsza kibicka MŚ 2010 została wybrana. Wszystko ważne, już zatem w związku z południowoafrykańskim mundialem wiadomo. A nie, przepraszam, jeszcze jakiś finał...

ZOBACZ KONKURSOWĄ DRABINKĘ >>>

Zacięta walka trwała niemal do samego końca. Każda pytana przez nas osoba stawiała na inną fankę, a przez redakcję Z Czuba podczas wybierania ostatniej szesnastki przetoczyła się nawałnica rękoczynów. Argentynka od niemal samego początku znajdowała się w gronie ścisłych faworytek, obok Australijki (którą pokonała w finale), Paragwajki (szybką kontrą rozbiła ją w ćwierćfinale) oraz Portugalki (poległa w 1/8). I jak widać znajdowała się całkiem słusznie. Dość już jednak tego pisania - oto i ona, Miss Trybun Mundialu 2010. Cóż, poszło jej zdecydowanie lepiej niż wspieranej przez nią reprezentacji.

 

Prowadzimy też stale rozrastającą się megasupergigahiberturboultragalerię kibicek tu. A w niej znajdziecie ponad 600 zdjęć najładniejszych fanek, jakie zostały znalezione przez obiektywy fotoreporterów z całego świata na trybunach MŚ 2010. Najgroźniejsze rywalki Argentynki w drodze do tytułu znajdują się w galerii dołączonej do tego artykułu.

MEGASUPERGIGAHIPERTURBOULTRAGALERIA KIBICEK TU >>>

ŁM

Więcej o: