Kto zasili Chelsea w 2011 roku?

17.09.2009 10:00
Kilimandżaro

Kilimandżaro (Fot. Katarzyna Jakubczyk)

Chelsea ma zakaz transferów do stycznia 2011 roku. Nie wiemy czy zakaz ten zostanie zniesiony wcześniej, ale wiemy już za to, kto jako pierwszy dołączy do The Blues.

Długotrwała lektura doniesień agencyjnych z reguły robi człowiekowi z mózgu szatnię A-klasowej drużyny. Na całe szczęście czasem trafiają się prawdziwe perełki. Takie jak ta, że grupa turystów/wspinaczy, w skład której wchodzili między innymi Roman Abramowicz i Guus Hiddink próbowała ostatnio zdobyć najwyższy szczyt Afryki (tak, Kilimandżaro). Niestety rosyjski miliarder poczuł się trochę słabo i musiał odpuścić na wysokości 4000 metrów. Jako że Abramowicz zawsze dostaje to, czego chce, podejrzewamy, że tanzański szczyt niedługo zmieni właściciela. A hojna rekompensata sprawi, iż rząd Tanzanii przypomni sobie, że nigdy tak naprawdę nie lubił tej góry.

Co dostanie Abramowicz w...ekhm, osobie Kilimandżaro? 5895 metrów wzrostu i lata, a raczej LATA doświadczenia. To wartościowy zmiennika dla Johna Terry`ego i Michaela Essiena na środku obrony/pomocy -twardy jak skała i naprawdę nie do przejścia. Do tego do twarzy mu w niebieskim.

A dla porównania - tak gra Michael Essien

Tak gra John Terry


A tak Kilimandżaro

Skomentuj:
Kto zasili Chelsea w 2011 roku?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX