Sport.pl

Gwiazdy rocka na lodzie z czajnikami i miotłami

zczuba
12.02.2008 00:00
Telewizja NBC wyemituje prawdopodobnie najbardziej idiotyczne reality show w historii ludzkości - Rockstar Curling. Uczestnicy przez miesiące będą uczyli się grać w curling, później zaczną startować w zawodach, wezmą udział w Mistrzostwach USA, aż w końcu pojadą na Igrzyska Olimpijskie. Wśród potencjalnych uczestników programu są Jon Bon Jovi i Bruce Springsteen. Wesołe jest życie staruszka. Sex, drugs, & curling.
Show emitowany na NBC ma składać się wstępnie z 10 epizodów przedstawiających rywalizację rockmanów w ślizganiu po lodzie kamieni w kształcie czajników i zamiatanie trasy, którą będą pokonywały. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, finał tego reality show będzie na Olimpiadzie w Vancouver. Bon Jovi i Springsteen są wstępnie zainteresowani programem i nie boją się, że czajniki i miotły zepsują ich nieskazitelną dotychczas reputację.

Związek Curlingu w USA jest podekscytowany nowym reality show jeszcze bardziej. Wszyscy liczą, że program spopularyzuje tą elitarną dyscyplinę i w konsekwencji powstaną nowe kluby curlingowe, a dochód z transmisji telewizyjnych będzie zasilał coraz większą kasę związku. Na popularność Rockstar Curling liczą również w NBC mając wciąż w pamięci zupełnie nieoczekiwanie wielką oglądalność curlingu na ostatniej Olimpiadzie. Cóż. Można i tak. Rywalizację finałową z Igrzysk możecie obejrzeć pod spodem. Oglądajcie i wyobrażajcie sobie wśród zawodników długowłosych facetów w skórach i kowbojkach.Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX