Sport.pl

Wielki konkurs Klocki Z czuba zaczyna Wielkie Głosowanie

Zbliża się rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze budowle z klocków. Załoga Klocki.blox.pl - jednego z organizatorów - profesjonalnie wybrała siedem nominacji (miało być pięć, ale poziom jest niezwykle wysoki) w dwóch kategoriach i teraz do Was należy decycja, kto zdobędzie główną nagordę. Załoga "Z czuba.pl" - drugiego z organizatorów - jest zszokowana i zauroczona pracami, od tygodnia wieczory spędza u młodszych kuzynów, namawiając ich, żeby oddali im swoje klocki. Na razie bezskutecznie.
Konkurs odbywa się w trzech kategoriach, a od tego momentu już w dwóch. W kategorii "Maskotka Euro 2012" przyszło tylko jedno zgłoszenie i jego autor (zdjęcie pracy powyżej) Piotr Ślęzak automatycznie został zwycięzcą. Praca nazywa się "Pan Piłka". Gratulujemy, choć martwi nas trochę brak zgłoszeń. Naród chyba nie wierzy, że zbudujemy te stadiony.

W innych kategoriach zgłoszeń było dużo więcej (wszystkie można zobaczyć tu). Mamy swoich faworytów, ale na razie ich nie zdradzamy, żeby nie wypaczać wyników konkursu (bo wiemy, jakimi jesteśmy dla Was autorytetami). Głosujemy przez tydzień. do dzieła!

ZAGŁOSUJ!

Poniżej lista nominacji wraz z komentarzem Klocki.blox.pl.

Kategoria "Scenka Sportowa". Nominacje:

1. Crises za prace "Gymnast" i "Podwójny Skok"). Nominujemy za świetne oddanie dynamiki, kompozycje, dowcip i doskonalą prezentacje prac.

2. Maciej Karwowski za prace "Legolungma" i "Motocross". Nominujemy za niezwykle podejscie do pracy, zaawansowana konstrukcje, cudowne błoto i perfekcyjną prezentację.

3. Liwnik za pracę "Wyścig Kolarski". Nominujemy za minę pechowego kolarza.4. Pawel Kowalczyk za pracę Let Da mashing Begin) Nominujemy za ciekawe ujęcia i dobrze zrobione wraki.5. Wojciech Pejas za pracę "Judo". Nominujemy za dynamiczne oddanie trudnej dyscypliny.6. Magda Sztanga za pracę "Wyścig z Toczeniem Opon" Nominujemy za ciekawy pomysł, dobra kompozycje7. Kuba Kubanski za pracę "Bieg Przez Plotki". Nominujemy za ciekawy temat i cyfrowe wykonanie.Kategoria "Nowa Dyscyplina Sportowa". Nominacje:

1. Maciej Koszyka za pracę "Wywożenie na taczkach" Nominujemy za śmieszny pomysł, doskonałą kompozycję2. Marcin Kitala za pracę "Zawody w kopaniu kurczaków". Nominujemy za prześmieszny, montypythonowski dowcip, fantastyczne szczegóły3. Maciej Karwowski za pracę "Wyścigi latających dywanów". Nominujemy za genialny pomysł, świetne wykonanie i za dywany (z serii Lego Scala)4. Crises za pracę "Głową muru nie przebijesz". Nominujemy za pomysł i świetne wykonanie5. Michał Nawrot za pracę "Wyścigi traktorów". Nominujemy za rozmach i pomysł6. Karol Czerwonka za pracę "Rzut Patelnią". Nominujemy za walory humorystyczne7. Marisa Silva za pracę "Sled Basket". Nominujemy za niezłą prace, z ciekawą konstrukcją i po to żeby było międzynarodowo.