Sport.pl

The Beckhams (odcinek 15) Na Beckhama wołają Canizares

Wystarczyły cztery miesiące, by szefowie Realu przyznali, że popełnili błąd pozwalając Beckhamowi odejść do Los Angeles Galaxy. David się tym nie przejmuje, David ma nową fryzurę i ochronę.
Jak podaje "AS" Beckham znów zmienił fryzurę - tym razem przefarbował włosy na platynowy blond. Po zmianie koloru Beckham zyskał nowy przydomek - "Canizares". Bramkarz Valencii od lat farbuje włosy na taki kolor. - Lubię zmiany i chciałem mieć krótkie włosy - powiedział David po treningu.Tymczasem w Madrycie stwierdzono, że popełnili błąd pozwalając odejść Beckhamowi do Los Angeles Galaxy. - Na początku sezonu chcieliśmy, by został, ale nie mogliśmy dojść do porozumienia. Teraz wiem, że trzeba było o pewnych sprawach mówić otwarcie. W dodatku publiczne wypowiedzi agenta, prezesa Ramona Calderona i mnie powodowały, że rozumieliśmy się coraz mniej - powiedział dyrektor sportowy Realu Predrag Mijatovic. Beckham odchodzi z Madrytu bez ani jednego trofeum. - Mam nadzieje, że zdobędziemy mistrzostwo. To byłby wstyd, gdyby grając w Realu cztery lata wyjechał stąd bez tytułu - dodał Mijatović.

Sam David boi się o życie. Anglik uważa, że po przeprowadzce do Los Angeles wzrośnie ryzyko zamachów, wynajął już więc najlepszą z możliwych firm ochroniarskich. W jej skład wchodzą m.in. byli członkowie CIA. - To dla niego sprawa numer 1 - twierdzi znajomy. Podobnie postępują szefowie Galaxy. Stadion klubu ma być obwarowaną twierdzą, w każdym wejściu zamontowano wykrywacze metalu. - Zapłacili za niego tak dużo, że teraz zrobią wszystko, by go chronić - dodał znajomy.

- Nie jest miła. Jest grymaśna, niegrzeczna i opryskliwa - tak Victorię opisał jeden z członków ekipy stacji NBC. To ta telewizja ma pokazywać reality show z życia Beckhamów. - I ma z niej zrobić gwiazdę. Nic z tego - telewidzowie zobaczą zdzirę. - Ludzie podchodzili do niej i mówili: Witamy w Ameryce! albo "Wszystkiego dobrego". A ona z nikim nie zamieniła słowa - dodał członek ekipy. Jakby tego było mało Victoria zdenerwowała producentów. - Nikt nie wie co zrobić, by ten program był ciekawy. Ona jest bardzo nudna, a w dodatku odrzuca każdą propozycję reżyserów i producentów - zakończył pracownik NBC.

Małżeństwo Beckhamów ma też inne problemy. Na chrzcinach córki Geri Halliwell ich synowie Brooklyn i Romeo pojawili się w strojach Ralpha Laurena. Kilka dni później zdjęcia chłopców pojawiły się w folderze reklamowym domu mody. - Wpadli w furię, gdy zobaczyli te fotki. Żadne z nich nie pozwoliło na ich wykorzystywanie - powiedział znajomy pary. Firma wycofała folder i przeprosiła Beckhamów. Nawiasem mówiąc, Victoria, była matką chrzestną córki Geri.