The Beckhams (odcinek 3) - Zemsta Robbiego Williamsa

David debiutuje jako projektant, Victorii już w LA nie lubią, a cichym bohaterem tygodnia zostaje Kevin Payne i boisko Robbiego Williamsa
Saga rodziny Beckhamów - odcinek 1

Saga rodziny Beckhamów - odcinek 2

David Beckham ma pomóc w tworzeniu nowej koszulki Los Angeles Galaxy. - Świetnie się nazywamy, ale potrzebujemy odwołującego się do tradycji nowego stroju i logo. Beckham ma nam pomóc - powiedział Tim Leiweke prezydent AEG, firmy, która jest właścicielem klubu. - Patrząc na to jak się ubiera nowy strój Galaxy będzie się składał z kryształowego hełmu wikingów, długiego płaszczu z szynszyli i butów na 10 centymetrowym obcasie - żartują internauci.

Przejście Beckhama spowodowało powstanie nowej akcji internetowej. Szczegóły na getme2thegalaxy.co.uk. Adres strony mówi wszystko.

Robbie Williams jest wielkim fanem futbolu i gdy dowiedział się, że Beckham będzie grał w Los Angeles postanowił wybudować warte 800 tys. funtów zadaszone boisko. - Na balu po rozdaniu Złotych Globów piosenkarz podbiegł do Victorii Beckham i dał jej swój numer telefonu, bo nie był pewien czy go ma - powiedział jeden z przyjaciół Williamsa. Piosenkarz ma nadzieję, że Beckham dołączy do jego drużyny. Robbie ma już jedno pełnowymiarowe boisko, ale na otwartym powietrzu. - Podejrzewa, że ludzie chcą go podglądać, mimo że jego dom jest lepiej chroniony od Fort Knox. On zaprasza mnóstwo gwiazd na grę w piłkę i myśli, że jeśli ktoś zrobi im zdjęcia z helikoptera, to przestaną do niego przyjeżdżać - mówi przyjaciel artysty.

Victoria Beckham dostała zaproszenia na ślub Elizabeth Hurley, który odbędzie w Indiach. W zaproszeniu było kilka wskazówek. Wszyscy mają być ubrani w sari, bo ceremonia ma być w 100 procentach hinduska. W dodatku sari Victorii ma być różowe. Pani Beckham wściekła się. Nie dość, że w sari jej nie do twarzy, to jeszcze nie cierpi różowego.

Victorii jeszcze w USA nie ma, a już jej tam nie lubią. Żony piłkarzy Galaxy mają jej za złe, że stracą popularność. Podobno najbardziej wściekła jest druga połowa Landona Donovana Blanca Kajlich. - Na razie są amerykańskim odpowiednikiem Victorii i Davida. Jak oni przyjadą, zejdą na dalszy plan - mówi jeden z piłkarzy Galaxy. Partnerki pozostałych piłkarzy planują przygotować Victorii bardzo mroźne przywitanie. Jakie? Tego jeszcze nie wiadomo.

I jeszcze cytat tygodnia: "Jeśli chcesz mieć coś najlepszego, musisz za to zapłacić. Beckham jest wart każdego dolara, jakiego za niego zapłaciliśmy" prezes LA Galaxy Alexi Lalas broni decyzji o sprowadzeniu Anglika.