Euro 2016. Niemcy - Słowacja. Joachim Loew znów TO zrobił! [WIDEO]

Loew Joachim

Loew Joachim (Loew Joachim)

Reprezentacja Niemiec pewnie pokonała Słowację 3:0, ale uwagę reporterów znowu przykuło zachowanie Joachima Loewa. Selekcjoner Niemców tym razem sprawdził zapach swoich pach.

O tym, że Joachim Loew lubi robić i robi dziwne rzeczy wiadomo od dawna. Tym razem jednak selekcjoner Niemców sprawdził zapach swoich pach.

Zaczęło się od poprawienia rękawa, ale po chwili nadszedł czas na szybki test pach.

 


Komentarze (62)
Euro 2016. Niemcy - Słowacja. Joachim Loew znów TO zrobił! [WIDEO]
Zaloguj się
 • egonolsen64

  Oceniono 18 razy 12

  Odpier... się już od tego faceta, nie macie o czym pisać? Żenada na poziomie Pudelka.

 • komentarzidiotyczny

  Oceniono 13 razy 11

  Niektórzy to powinni sami tak sprawdzać, czy nie śmierdzą w różnych miejscach, bo czasem jak się wchodzi do autobusu czy tramwaju to zapach taki, jakby ktoś dekiel od szamba uchylił.

 • Krzysztof Fornalik

  Oceniono 14 razy 10

  A Rafael Nadal przed każdym serwisem poprawiał fryzurę i wyciągał majtki z dupy. Podejrzewam, że z 90% ludzi ma tego typu przyruchy, a stają się one widoczne, gdy na kogoś są skierowane kamery bez przerwy przez dłuższy czas. To nie aktorzy, oni nie grają. Taka jest natura ludzka. Robienie z tego tematu to dziennikarska żenada.

 • mimikra1975

  Oceniono 9 razy 7

  Moje dziecko autystyczne tak robi notorycznie, ma całościowe zaburzenia rozwoju. Wsadza rękę w majtki, z przodu lub z tyłu i wącha. Robi to bezwiednie, automatycznie. Można mu zwracać uwagę, prosić i powtarzać setki razy, a to i tak silniejsze od niego. Nie wiem co ma trener niemiecki, ale myślę, że ma jakiś problem tego rodzaju. I naprawdę, są gorsze "zbrodnie" na świecie, niż wachanie bezwiednie pach. Pozdrawiam :)

 • vertigus

  Oceniono 6 razy 6

  Skoro nieładnie się zachowuje, to go nie filmujcie, nie róbcie mu zdjęć w niestosownych sytuacjach i nie rozpowszechniajcie ich.
  Kulturalnie byłoby odwrócić wzrok,skoro robi coś niesmacznego, a nie wywalać zbliżenia na główną stronę i zachwycać się gafą.

 • bokaj

  Oceniono 5 razy 5

  To wypisywanie o gestach niemieckiego trenera jest po prostu skandaliczne. SKANDALICZNE!!!

  Zachowujecie się jak najgorsza chamota.
  Wstyd mi za Was!!!

 • robuluscopulus

  Oceniono 5 razy 5

  dopóki robi to sam sobie to pół biedy, gorzej jak kolegom zacznie.....

 • jakis_gosc01

  Oceniono 5 razy 5

  A pamiętacie trenera polskiej reprezentacji, niejakiego Janasa? Zawsze na meczach stał z buteleczką bez żadnej etykietki z tajemniczą zawartością i co chwile z niej popijał. :P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX