Sport.pl

Hit Internetu! Szczęsny: Mam 40 proc. szans gry z Ukrainą, więc Peszko przyjdzie do mnie wieczorem [WIDEO]

Kolejny znakomity materiał zza kulis reprezentacji Polski opublikował portal "Łączy nas piłka"

"Hit Internetu" to codzienny cykl, w którym prezentujemy najpopularniejsze, najczęściej udostępniane i podawane dalej materiały w sieci!

Najlepszym momentem jest żart Wojciecha Szczęsnego ze Sławomira Peszki. - Mam 40 proc. szans na występ w meczu z Ukrainą, więc Peszko przyjdzie do mnie wieczorem - powiedział polski bramkarz nawiązując do internetowych żartów z zamiłowania Peszki do 40 proc. trunku.

Oprócz tego Polacy uczyli się grać w golfa, a jak to się powinno robić pokazywał im Zbigniew Boniek. - Spokojnie prezesiku! - mówił do niego Arkadiusz Milik. Za to Artur Jędrzejczyk wskazał "miejsca dla ciuli". Warto obejrzeć całość!

 

 

Cristiano Ronaldo przyszedł na mecz w rajtopach i nie strzelił karnego. Internet nie wybacza [MEMY]

Więcej o:
Komentarze (4)
Hit Internetu! Szczęsny: Mam 40 proc. szans gry z Ukrainą, więc Peszko przyjdzie do mnie wieczorem [WIDEO]
Zaloguj się
 • ste.do

  0

  Poniekąd można zrozumieć kolegę Bigosika, wszak matura to jeszcze wyzwanie dla kolegi. Niemniej, musi trochę podszlifować język ojczysty bo teraz będzie częściej prezentował swoje umiejętności w tym względzie. A co do meritum to poprawnie mówi się "wyrzeczenie" a nie "wyrzeknięcie";)))

 • Paweł Trzeciecki

  0

  Bartosz Kapustka to bardzo rozsądny i ułożony mentalnie zawodnik. Wiadomo, że psychika w sporcie odkrywa kluczową rolę, a on ma ją mocną. Gratuluję mu takiej postawy. Wierzę, że ten zawodnik ma przed sobą wielkie sukcesy.

 • robciu76

  Oceniono 1 raz -1

  Na sprzedaż bilety na ostatni grupowy mecz Reprezentacji Polski na Euro 2016
  Polska vs Ukraina 21.06.2016
  szczegóły bilpol2016@gmail.com

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX