Sport.pl

Kibic zrobił sobie zdjęcie z Ronaldo. Kapitalne zachowanie gwiazdy reprezentacji Portugalii

Ładnie zachował się Cristiano Ronaldo po meczu Portugalia - Austria (0-0). Po meczu zrobił sobie zdjęcie z kibicem, który wbiegł na boisko
Kibic zrobił sobie zdjęcie z Ronaldo Kapitalne zachowanie gwiazdy reprezentacji Portugalii Ładnie zachował się Cristiano Ronaldo po meczu Portugalia - Austria (0-0). Po meczu zrobił sobie zdjęcie z kibicem, który wbiegł na boisko. Ochrona goniła kibica i chciała jak najszybciej pozbyć się go z murawy, ale pozwolono mu zrobić zdjęcie na prośbę Ronaldo. O samym meczu Portugalczyk jednak będzie chciał zapomnieć jak najszybciej. Zagrał bardzo słabo i w dodatku zmarnował rzut karny, który mógł dać jego drużynie zwycięstwo i niemal pewny awans do kolejnej rundy. A tak Portugalia zremisowała oba dotychczasowe spotkania i zajmuje 3. miejsce w grupie. Jeśli wygra z Węgrami to na pewno awansuje do 1/8 finału. Jeśli zremisuje, to prawdopodobnie zajmie 3. miejsce.

Ochrona goniła kibica i chciała jak najszybciej pozbyć się go z murawy, ale pozwolono mu zrobić zdjęcie na prośbę Ronaldo.

O samym meczu Portugalczyk jednak będzie chciał zapomnieć jak najszybciej. Zagrał bardzo słabo i w dodatku zmarnował rzut karny, który mógł dać jego drużynie zwycięstwo i niemal pewny awans do kolejnej rundy. A tak Portugalia zremisowała oba dotychczasowe spotkania i zajmuje 3. miejsce w grupie. Jeśli wygra z Węgrami to na pewno awansuje do 1/8 finału. Jeśli zremisuje, to prawdopodobnie zajmie 3. miejsce.

 

 

Cristiano Ronaldo przyszedł na mecz w rajtopach i nie strzelił karnego. Internet nie wybacza [MEMY]

Komentarze (7)
Kibic zrobił sobie zdjęcie z Ronaldo. Kapitalne zachowanie gwiazdy reprezentacji Portugalii
Zaloguj się
  • rupert1985

    Oceniono 1 raz 1

    Tutaj Wideo i piękna reakcja Ronaldo www.dailymotion.com/video/x4hcc18

  • pikolo155

    0

    Na szczęście dla tego kibica nie był piłkarzem z Islandii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX