Sport.pl

Diego Simeone dyrygował zespołem z trybun?

Diego Simeone został zawieszony do końca sezonu i mecze w lidze hiszpańskiej musi oglądać z trybun. Wszystko wskazuje jednak na to, że radzi sobie ze sterowaniem drużyną.
Diego Simeone dyrygował z trybun? Diego Simeone został zawieszony do końca sezonu i mecze w lidze hiszpańskiej musi oglądać z trybun. Trener Atletico Madryt ma zakaz wstępu na ławkę trenerską na ostatnie mecze trwającego sezonu. To kara za niesportowe zachowanie jego samego lub członka jego sztabu. W meczu z Malagą z ławki trenerskiej na boisko wrzucona została druga piłka, co przerwało akcję rywali. W sobotę Atletico pokonało 1:0 Ray Vallecano. Simeone siedział na trybunach, ale czy faktycznie tylko oglądał mecz? Gabi zagrał pierwsze 45 minut, a potem po przerwie siedział na ławce z zestawem słuchawkowym. Czy dostawał polecenia z góry?

Trener Atletico Madryt ma zakaz wstępu na ławkę trenerską na ostatnie mecze trwającego sezonu. To kara za niesportowe zachowanie jego samego lub członka jego sztabu. W meczu z Malagą z ławki trenerskiej na boisko wrzucona została druga piłka, co przerwało akcję rywali.

W sobotę Atletico pokonało 1:0 Ray Vallecano. Simeone siedział na trybunach, ale czy faktycznie tylko oglądał mecz? Gabi zagrał pierwsze 45 minut, a potem po przerwie siedział na ławce z zestawem słuchawkowym. Czy dostawał polecenia z góry?

 

 

 

 

131 goli bramkarza?! Ranking najskuteczniejszych golkiperów na świecie!

Zdjęcie Adidas GETRY PIŁKARSKIE MILANO SOCK A97996 Zdjęcie Getry piłkarskie Spokey Soccer One Zdjęcie Getry piłkarskie Spokey Soccer Two
Adidas GETRY PIŁKARSKIE MIL... Getry piłkarskie Spokey Soc... Getry piłkarskie Spokey Soc...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info
Więcej o:
Komentarze (7)
Diego Simeone dyrygował zespołem z trybun?
Zaloguj się
 • cenie-dobre-dziennikarstwo

  Oceniono 3 razy 3

  Niesamowite!!! Jak on na to wpadł? Skąd wzięli telefony, słuchawki i mikrofony???

 • imdbmi

  Oceniono 1 raz 1

  wow!!!

 • grabim

  0

  w NFL to na porządku dziennym...z góry widać więcej i lepiej

 • juventusiak87

  0

  Simeone dobry wariat ;)

 • k-x

  0

  u nich są sklepy z telefonami,....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX