Sport.pl

Uważasz, że występy cheerleaderek to uprzedmiotowienie kobiet? To ci się spodoba [WIDEO]

W Sopocie zamiast dziewczyn z pomponami tanecznymi układami popisywały się maskotki!

Maskotką i symbolem klubu od lat jest lew Treflik. W przeszłości organizował między innymi mecz z maskotkami innych klubów.

Teraz Treflik i inne maskotki dały odpocząć klubowym cheerleaderkom i zatańczył na parkiecie. Wystąpiły Tygrysek GPEC, Mewa Portu Lotniczego w Gdańsku, Eddy z Loopy's World, Miś Olivier z Riviery oraz SuperReporter Radia Gdańsk.

Pomysł na pewno spodobałby się Tobiasowi Karlssonowi, kapitanowi reprezentacji Szwecji w piłce ręcznej. - Jest tyle innych wspaniałych rzeczy, które można robić w przerwach meczu - mówił przed ME w Polsce, gdyż uważał, że pokazy cheerleaderek to uprzedmiotowienie kobiet.

Czy tańce maskotek to lepszy pomysł niż tańce cheerleaderek?
Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
  • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
  • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć