Sport.pl

Szczęsny śpiewa, Krychowiak tańczy, a Grosicki mistrzem drugiego planu [WIDEO]

Na Instagramie Wojciecha Szczęsnego pojawiło się nagranie prosto z autobusu reprezentacyjnego.

Widać na nim, że w polskiej reprezentacji wciąż panują doskonałe nastroje. Wojciech Szczęsny za sprawą Instagrama pokazał kibicom jak piłkarze bawią się podczas podróży autobusem. W rolach głównych Grzegorz Krychowiak, wspomniany Szczęsny, Robert Lewandowski i mistrz drugiego planu, czyli Kamil Grosicki.

Więcej o:
POPULARNE
NAJNOWSZE
" /> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29] <div id= 
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
 • Joanna Jędrzejczyk usunęła Joanna Jędrzejczyk usunęła "sępy". "Menedżer ukradł mi pieniądze, rozstałam się z narzeczonym"
 • Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN Robert Lewandowski przegrał z innymi napastnikami w rankingu ESPN
 • Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski! Jakub Błaszczykowski chce zakończyć karierę w reprezentacji Polski!
 • Krzysztof Piątek zaatakowany przez Włochów. Krzysztof Piątek zaatakowany przez Włochów. "Stracił kontakt z rzeczywistością"
 • Komentarze (6)
  Szczęsny śpiewa, Krychowiak tańczy, a Grosicki mistrzem drugiego planu [WIDEO]
  Zaloguj się
  • krzysio333

   0

   A ja myślałem, że to Tomasz Lis. I się wystraszyłem.

  • thomasseyr

   0

   Mina wam zrzednie jak Islandia zagra tak jak podczas eliminacji. Już ten mecz pokaże, czy to nie kolejna historia pt. Awansowaliśmy do ME i to już jest sukces. Na razie jest fajnie pięknie, bo Lewandowski w formie, Krychowiak gra i jest ważnym punktem zespołu z Sewilli. Ale wystarczy, że jeden przestanie dobrze grać, a drugi złapie kontuzję i cały ten domek z kart zwany naszą reprezentacją się rozsypie.

  Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX