Sport.pl

Puchar Anglii. Pomocnik Arsenalu obraził Tottenham [WIDEO]

Kibice Arsenalu i Tottenhamu nie przepadają za sobą. W niedzielę dowiedzieliśmy się, że za lokalnymi rywalami nie przepada także Jack Wilshere.

W sobotę Arsenal zdobył Puchar Anglii pokonując w finale 4:0 Aston Villę. Z tej okazji w niedzielę piłkarze klubu świętowali z kibicami.
Piłkarze przyjechali na spotkanie otwartym autobusem, otoczonym przez tysiące fanów. Świąteczną atmosferę zakłócił wybryk Wilshere'a.
23-letni pomocnik wziął mikrofon i spytał kibiców: Mam jedno pytanie, co myślimy o Tottenhamie? Na co fani odpowiedzieli "g...o". - A co myślimy o g...ie? - ciągnął piłkarz? "Tottenham" - odpowiedział mu ryk tłumu. Następnie Wilshere wraz z kibicami śpiewał jak bardzo nienawidzi Tottenhamu.
Gdy pomocnik reprezentacji Anglii zaintonował kolejną przyśpiewkę, zawierającą więcej wulgaryzmów, klub przerwał transmisję z fety. Prezenter w studiu przeprosił za zachowanie piłkarzy.
Nie wiadomo jeszcze czy brytyjska federacja ukarze Wilshere'a.

W Polsce ostre kary

W ekstraklasie za takie zachowanie piłkarze są surowo karani. Semir Stilić, po tym jak śpierwał, że Legia to "k...a" został zdyskwalifikowany przez Komisję Ligi na sześć meczów.
Podobnie było w przypadku piłkarzy Śląska śpiewających w 2012 roku "Gdzie twoje mistrzostwo, Legio pier...a?". Łukasz Gikiewicz, Rafał Gikiewicz, Patrik Mraz, Mariusz Pawelec, Sebastian Mila i Dalibor Stevanović nie mogli wystąpić w pięciu meczach i zapłacić 20 (Mila) lub po 10 tysięcy złotych kary.

Czy Jack Wilshere powinien zostać ukarany?
Więcej o:
Komentarze (13)
Puchar Anglii. Pomocnik Arsenalu obraził Tottenham [WIDEO]
Zaloguj się
 • kajmir

  Oceniono 54 razy 50

  Mam nadzieję, że ktoś "ukara" dziennikarza za braki w znajomości języka.

  "Nie wiadomo jeszcz czy brytyjska federacja ukara Wilshere'a."

 • contact_front

  Oceniono 37 razy 37

  "Nie wiadomo jeszcz czy brytyjska federacja ukara Wilshere'a."

  Ukara????????

 • maxbys

  Oceniono 38 razy 14

  Wilshere zrobił to już nie pierwszy raz, więc wątpie w to aby dostał kare pozatym ma racje ;p

 • tomiiizkat24

  Oceniono 15 razy 13

  za kare wysłać go na zmywak do Polski

 • rassija

  Oceniono 11 razy 11

  dziennikarz to niezłej klasy analfabeta i debil przy okazji :D

 • pasjonat102

  Oceniono 11 razy 9

  Wojtuś też śpiewał:)

 • piachu74

  Oceniono 4 razy 4

  Błędów jak mrówków...

 • lorca_mallorca

  Oceniono 2 razy 2

  "Kibice Arsenalu i Tottenhamu nie przepadają za sobą. W niedzielę dowiedzieliśmy się, że za lokalnymi rywalami nie przepada także Jack Wilshere."
  A to ci nowość! Dziennikarze od 45 lat głowili się nad pytaniem, komu kibicuje Jack Wilshere, piłkarz Arsenalu od 9. roku życia...
  Wilshere to niestety "pistolet" i przynajmniej 2-3 razy do roku musi zrobić coś b. głupiego. Za przyśpiewki najprędzej ukarze go klub, bo z punktu widzenia zarządu Arsenal to klub światowy, a nie tylko północnolondyński. Z drugiej strony bez tej już trochę wypalonej nienawiści rywalizacja Arsenalu z Tottenhamem sprowadza się właściwie wyłącznie do pieniędzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX