Jerzy Dudek znów zatrzyma Andrija Szewczenkę?

30 kwietnia 2015 roku ma dojść do spotkania towarzyskiego pomiędzy Liverpoolem a Milanem. Jest jednak coś jeszcze...

Otóż oba zespoły mają wystawić składy, w jakich zagrały w pamiętnym finale Ligi Mistrzów 2005.

Milan wówczas wygrywał do przerwy 3:0 po golach Paolo Maldiniego i dwóch Hernana Crespo, ale w drugiej połowie dał sobie strzelić trzy bramki i ostatecznie przegrał po rzutach karnych. Bohaterem końcówki meczu i serii jedenastek był grający wówczas w Liverpoolu Jerzy Dudek.

Czy polski bramkarz i Andrij Szewczenko znów staną naprzeciw siebie? Informacji o meczu nie potwierdziły jeszcze same kluby, ale wiadomość opublikowana przez redaktora naczelnego Sport-Express.ru rozbudziła wyobraźnię użytkowników Twittera.