Prawdziwie artystyczne Z Czuba: Nowe stroje Barcelony

24.05.2012 14:52
FC Barcelona

FC Barcelona (Fot. Alvaro Barrientos AP)

Choć wszyscy temu zaprzeczają, twierdząc że jesteśmy bandą interesujących się sportem degeneratów z czarnymi wątrobami oraz równie czarnymi sercami zaprzedanymi Stigowi Toftingowi, tak naprawdę cała redakcja Z Czuba chlubi się głęboką miłością do sztuki oraz artystycznymi duszyczkami, a w wolnych chwilach maluje różowe jednorożce i Troskliwe Misie na tle wierzb płaczących. Dlatego też postanowiliśmy zabrać głos w niezwykle ważkiej artystycznej kwestii. Kwestii nowych strojów Barcelony.

Pokaż jak kibicujesz i wygraj nagrodę - weź udział w konkursie

Stroje domowe, w których Katalończycy będą grać w nowym sezonie widzieliśmy już wcześniej. Zamiast klasycznej palisady naprzemiennych czerwonych i granatowych pasów, dostaliśmy jeden czerwony rozmazany pas biegnący przez środek i wyglądający jakby Volswagen Golf przejechał zajączka na torsie leżącego zawodnika.

Nowe stroje wyjazdowe Barcelony

Nie wiadomo, czy ta koszulka jest niewyraźna dlatego, że niewyraźnie się czuje, ale wiadomo za to, że przynajmniej jeszcze daleko jej od bycia fatalną. A skoro już o fatalności mowa, najpierw przygotujmy się na ciężki szok. I w ramach tego przygotowania przypomnijmy sobie inne wyjazdowe stroje Barcy. Te ''na robotników drogowych''...

Stare stroje wyjazdowe Barcelony


...te na ''robotników drogowych ze zdiagnozowaną alergią na żółty''...

Stare stroje wyjazdowe Barcelony


...te na ''muszę zapytać żony, jaki to kolor''...

Stare stroje wyjazdowe Barcelony


...czy te na ''jeśli walczysz o złoto, to noś się na złoto''...

Stare stroje wyjazdowe Barcelony


...że o innych już nie wspomnimy. Ale padła kolejna bariera, upadł już ostatni mur i w ogóle. Może najpierw w sprawie nowych strojów wyjazdowych drużyny Pepa Guardioli Tito Vilanovy oddajmy głos samemu klubowi.

''(...) prawdziwy wachlarz żywych kolorów symobolizujący olśniewający futbol grany przez zespół. (...) pomarańczowy i żółty na cześć kultury, sztuki, stylu i architektury miasta''

Tyle ładne słowa PR-owców. A teraz słowa tych, którzy widzieli tę koszulkę na żywo. Ostatnie słowa.

Aaaaaaaaa, moja siatkówka, nic nie widzę, moja głowa eksplo....


Nowe stroje wyjazdowe Barcelony

O ja.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Skomentuj:
Prawdziwie artystyczne Z Czuba: Nowe stroje Barcelony
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX