Sonda Z czuba: Lepszy niesamowity gol Croucha czy niesamowity gol Croucha?

26.03.2012 15:03
Peter Crouch

Peter Crouch (Fot. DARREN STAPLES REUTERS)

Peter Crouch strzelił w sobotę bramkę, która dała Stoke remis 1:1 z Manchesterem City. Nie, źle. Peter Crouch strzelił w sobotę przepiękną bramkę, która dała Stoke remis 1:1 z Manchesterem City. Korci, żeby napisać, że to jego najpiękniejszy gol w karierze, ale przecież Crouch już strzelił najpiękniejszego gola w karierze.

Peter Crouch zasłynął tym, że efektownie wyglądał, efektownie cieszył się z bramek, miał niemały potencjał memetyczny oraz tym, że jako piłkarz Liverpoolu strzelił przepięknego gola w meczu Ligi Mistrzów z Galatasaray.

Od tego czasu jego kariera meandrowała - z Liverpoolu przeniósł się do Portsmouth, z Portsmouth do Tottenhamu, a z Tottenhamu do Stoke. Miał okresy gry w reprezentacji Anglii i braku gry w reprezentacji Anglii. Ale co by się w jego życiu nie działo - wiadomo było, że najpiękniejszym trafieniem w jego karierze był gol z meczu z Galatasaray.

Gdy wtem!

W sobotę strzelił gola, który być może odbiera bramce z meczu z Galatasaray miano najładniejszej bramki Croucha w karierze.


szólj hozzá: sc1-1mc

I nic nie jest już takie samo. Do tej pory wszystko było jasne, a świat był zrozumiały: Crouch - wysoki, robot, mem, gol z Galatasaray. A teraz? Ja nie potrafię zdecydować.

A Waszym zdaniem który gol powinien być najpiękniejszym golem Croucha w karierze. Mamy nowego króla, czy na zachodzie bez zmian?

PM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Który gol Croucha jest ładniejszy?
Skomentuj:
Sonda Z czuba: Lepszy niesamowity gol Croucha czy niesamowity gol Croucha?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX