Piłkarze Chelsea dostaną własny klub nocny

Chelsea - Napoli

Chelsea - Napoli (Fot. Kirsty Wigglesworth AP)

Zawodnicy Premier League i nocne lokale pasują do siebie jak poszczególne puzzle przedstawiające zdjęcie drzew. Czyli dość, chociaż źle może się skończyć wciskanie ich (puzzli) na siłe, tak samo jak wciskanie się do takich miejsc na siłę przez zawodników, przez co najmniej pięć dni (nocy) w tygodniu. Roman Abramowicz znając upodobania futbolowych milionerów do balang postanowił im na to pozwolić, a jednocześnie zrobić coś, by szaleństwa swoich gwiazd mieć choć nieco bardziej pod kontrolą.

Roman jest jak magik, który potrafi wyciągnąć złotą monetę zza ucha. Nie dlatego, że zgłębił sztukę iluzji, ale dlatego, że faktycznie ją tam nosi. Nie miał zatem oporów przed wydaniem kolejnych pieniędzy, tym razem na lokal, w którym jego piłkarze mogą robić to, co lubią najbardziej - ćwiczyć dośrodkowania i pić alkohol.

Całe to miejsce będzie się znajdować w podziemiach Stamford Bridge, co ma nie tylko sprawić, żeby gwiazdorzy The Blues bawili się pod czujnym okiem swojego szefa, ale także by nie wpadali co chwila w lepkie obiektywy ręce paparazzich. Jeszcze nie wiadomo czy zabawa urządzonym przez Abramowicza klubie będzie codzienna i obowiązkowa, czy też może raz na jakiś czas któryś z zawodników wynegocjuje przepustkę do innego lokalu.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Skomentuj:
Piłkarze Chelsea dostaną własny klub nocny
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX