Syryjska telewizja wierzy, że Barcelona pomagała tamtejszym rebeliantom

20.03.2012 10:29
FC Barcelona

FC Barcelona (Fot. Felice Calabro' AP)

Jak? Grając w piłkę. Po prostu jej formacja pokazywała szlaki, którymi przemycana była broń dla rebeliantów. Tak, to się dopiero nazywa paranoja.

Trzy razy sprawdziliśmy, czy to nie głupi dowcip jednego z zachodnich zgniłych kapitalistycznych amerykańsko-szatańskich serwisów z zachodu. Ale nie, co dość dziwne, bo ta informacja wydaje się zbyt zabawna, by była prawdziwa i zbyt zczuba, by była rzeczywista.

Syryjska telewizja państwowa Al Dunya TV postanowiła w grudniu (co wypłynęło dopiero jakoś teraz) swoje podejrzenia udowodnić na materiale wideo z ostatniego ubiegłorocznego El Clasico. Zdaniem jej reporterów ustawienia graczy Barcelony pokazywały, w jaki sposób broń jest szmuglowana do rebeliantów. Piłkarze mieli reprezentować miasta Syrii, a krążąca piłka przemieszczanie się kontrabandy, służącej do walki z reżimem Baszara al-Assada. Niesamowite.Właśnie w rankingu najbardziej paranoicznych antyfanów Barcelony 13-letnich kibiców Realu zastąpili syryjscy oficjele. Trochę brak nam słów na to wszystko, więc postaramy się wyrazić bez słów, co o tym myślimy. Otóż myślimy to:                          .

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Skomentuj:
Syryjska telewizja wierzy, że Barcelona pomagała tamtejszym rebeliantom
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX