Całkiem nowy piłkarski troll twitterowy

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że z połączenia konta na Twitterze i piłkarza Premier League nie wyszło jeszcze nigdy nic dobrego, choć niektórzy eksperci na Wyspach sprzeciwiają się tej tezie, twierdząc, że powstał dzięki temu całkiem niezły bramkarz Arsenalu i reprezentacji Polski, pierwszy człowiek z Twitterem wszczepionym w organizm. Wszystkich przebił jednak Frederic Veseli, nowy internetowy ubertroll, który w ostatni dzień okna transferowego przeszedł z Manchesteru City do Manchesteru United. - Zaraz, zaraz, Frede... kto? - zapytacie. I zapytacie poniekąd słusznie.

O tym, że 19-letni piłkarz, były kapitan kadry Szwajcarii U-17, w ogóle był w kadrze The Citizens, wszyscy - poza panią Veseli, panem Veseli oraz samym Frederikiem - dowiedzieli się dopiero, gdy ogłoszono jego przejście do lokalnego rywala. Nawet Roberto Mancini podniósł podobno brwi ze zdziwienia, bo wcześniej myślał, że sprzedaje wieszak na klubowy dres, a nie coś, co oddycha, biega, podaje i robi wślizgi. Dokładnie tego samego dnia, w którym kończyło się okno transferowe i Szwajcar zmienił klubowe barwy, City zaskakująco przegrało z Evertonem, a United pokonało Stoke, dzięki czemu obie ekipy z Manchesteru zrównały się wreszcie punktami w ligowej tabeli. A Veseli oszalał na Twitterze, zamieszczając tam następujące posty. Między innymi następujące posty.

Żeby tylko oficjalnie potwierdzić to na twitterze, podpisałem kontrakt z Wielkim Manchesterem United! Nie mogę doczekać się noszenia czerwonej koszulki!

 

#MUFC fani naprawdę nas dzisiaj wsparli, dzięki czemu mamy tyle samo punktów co #MCFC! Do boju!

 

Chciałbym powitać każdego pojedynczego kibica #MUFC na całym świecie! Obiecuję, że dam z siebie wszystko!

 

Jestem Zaszczycony będąc częścią Potężnego Manchesteru United. Wspaniały klub, wspaniała historia, wspaniali Fani! Zdobądźmy 20. tytuł!


Skala trollingu jest tak wielka, że Veseli musi się teraz ukrywać przed miłośnikami RPG, którzy chcą sobie na nim zrobić kolejny level.

I żeby nie było nieporozumień - Frederic Veseli naprawdę istnieje, naprawdę jest piłkarzem, naprawdę właśnie przeszedł z Manchesteru City do United a jego wpisy na Twitterze nie są żartem internautów.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Skomentuj:
Całkiem nowy piłkarski troll twitterowy
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX